|
|
|
|
|
20km-es távot teljesítők
Kedves Túrázók! Az indulási idejét mindenki megtalálja a neve mellett,
viszont az érkezési időtöket az emlékfüzetetekben találjátok.
Sikeresen teljesítők:Gacsályi Ádám – Kistarcsa – 08.00 dr. Saja Panna – Kistarcsa – 08.00 Jancsek Judit – Budapest – 07.55 Jancsek Tibor – Budapest – 07.55 Tóvári Zoltán – Kerepes – 08.00 Márta Melinda – Kerepes – 07.10 Bánszki Gábor – Kulcs – 07.10 Bohdaneczky Judit – Kistarcsa – 07.10 Solymosi Sándor – Kistarcsa – 08.00 Ifj. Solymosi Sándor János – Kistarcsa – 08.00 Szabó Armad – Nagytarcsa – 08.00 Biczó Klára – Budapest – 08.00 Németh Gabriella – Budapest – 08.00 Somogyi Istvánné – Budapest – 08.00 Somogyi István – Budapest – 08.00 Bellus Mária – Kistarcsa – 08.00 Farkas Erzsébet – Kistarcsa – 08.00 Gróf Boglárka – Kistarcsa – 08.00 Karácsony Barbara – Maglód – 08.05 Guba Georgina – Kerepes/Szilasliget – 08.05 Laczik Norbert – Budapest – 08.05 Zrinyi Zoltán – Budapest/Újpest – 08.05 Lestár Ilona – Kerepes/Szilasliget – 08.05 Plajos Józsefné Ica – Kerepes/Szilasliget – 08.05 Gaál Sándor – Budapest – 08.05 Tóth Zsolt – Jászalsószentgyörgy – 08.05 dr. Fehér Ágnes – Budapest – 08.10 Sztarenszky Róbertné – Gödöllő – 08.10 Sztarenszky Róbert – Gödöllő – 08.10 Polgár Zoltán – Vecsés – 08.10 Kovács László – Budapest – 08.10 Bánkúti Dániel – Budapest – 08.10 Nagy Ildikó – Budapest – 08.10 Major Györgyné Zsóka – Kistarcsa – 08.15 Bihari Sárika – Kistarcsa – 08.15 Háda Tamásné – Budapest – 08.15 Csernyánszky Örs – Gödöllő – 08.15 Csernyánszky Flóra – Gödöllő – 08.15 Vizi Enikő – Nagytarcsa – 08.15 Vizi Béla – Nagytarcsa – 08.15 Szabó Ágnes – Nagytarcsa – 08.15 Kolonics Tamás – Kerepes – 08.20 Kocsis Barnabás – Budapest – 08.20 Kedves Dorina Angyalka – Kistarcsa - 08.20 Borbás Nikolett – Kistarcsa – 08.20 Wéber Eszter – Kerepes – 08.30 Wéber Ferenc – Kerepes – 08.30 Duzs Norbert – Kerepes – 08.30 Tratnyek Ilona – Kistarcsa – 08.25 Sólyom Dezső – Miskolc – 08.25 Bertalan Beáta – Kistarcsa – 08.25 Bálint Zsolt – Budapest – 08.25 Németh Panna – Kistarcsa – 08.25 Rajka István – Kerepes – 08.30 Rajka Eszti – Kerepes – 08.30 Abrán József – Kerepes – 08.30 Abrán Hanga – Kerepes – 08.30 Abrán Boglárka – Kerepes – 08.30 Katona Csilla – Kerepes – 08.30 Mohos Borbála – Kerepes/Szilasliget – 08.30 Pintér Éva – Kerepes/Szilasliget – 08.30 Csabai Bendegúz – Budapest – 08.30 Bucsy Éva – Budapest – 08.30 Boskovitz Ábel – Árpádföld – 08.30 Rapavi Bence – Kistarcsa – 08.35 Dankaházi Levente – Nagytarcsa – 08.35 Dankaházi Bertalan – Nagytarcsa – 08.35 Valkai Ferencné – Gödöllő – 08.35 Czink Alfréd – Budapest – 08.35 Báder Gergely – Kerepes – 08.35 Kapcsa Gabriella – Veresegyház – 08.45 Borsi Tímea – Kistarcsa – 08.45 Némethné Zsuzsa – Kerepes – 08.45 Palotai Árpád – Kistarcsa – 08.45 dr. Kóródy Éva – Csömör – 08.45 Bíróné Tóth Erika – Csömör – 08.45 Varga Andrea – Csömör – 08.45 Miklián Rita – Csömör – 08.50 Miklián Józsefné – Csömör – 08.50 Molnár Tünde – Budapest – 08.50 Farkas Borbála – Budapest – 08.50 König Ferenc – Pécs – 08.50 Weisz Bernadett – Kistarcsa – 08.50 Horányi Andrea – Kistarcsa – 08.50 Zsemlye Margit – Cegléd – 08.50 Otrokocsi Sándor – Albertirsa – 08.50 Kreblik Roland – Budapest – 08.50 Pálinkó Álmos – Kistarcsa – 08.50 Lakatos Alex - Nagytarcsa – 08.50 Szász Róbert – Kerepes/Szilasliget – 08.50 Konda Bartal Piroska – Kistarcsa – 09.00 Gulyás Katalin – Budapest – 09.00 Spillenberg Éva – Budapest – 09.00 Varga László – Budapest – 09.00 Toma Beáta – Budapest – 09.00 Raffai Artemisz – Budapest – 09.00 Mándoki Balázs – Budapest – 09.00 Kalmár Zoltán – Kistarcsa – 09.00 Jáger Áron – Kerepes – 09.00 Blahó Tamás – Kerepes/Szilasliget – 09.00 Székely Andrea – Isaszeg – 09.00 Pető László Attila – Kistarcsa – 09.00 Manyik Péter – Kistarcsa – 09.00 Adamcsek Máté – Kistarcsa – 09.00 Németh Noémi – Kerepes – 09.00 Simon Brigitta – Valkó – 09.10 Manyik Dániel – Kistarcsa – 09.10 Kern Ádám – Nagytarcsa – 09.15 Balogh Diána – Szigethalom – 09.15 Kaszás Viktória – Csömör – 09.15 Ferdinandy Sándor Márton – Kistarcsa – 09.15 Kántor Bernát – Kerepes/Szilasliget – 09.15 Balogh Máté – Szigethalom – 09.15 Orbán Angéla – Gyál – 09.20 Pongrácz Andrea – Budapest – 09.20 Pivarcsi Szabolcs – Kerepes – 09.20 Horinka István – Ecser – 09.20 Nagy Imre – Kerepes – 09.20 Nagyné Molnár Erzsébet – Kerepes – 09.20 Nagy Katalin – Budapest – 09.20 Honyecz Marcell – Budapest – 09.25 Fleschné Nagy Csilla – Kistarcsa – 09.25 Flesch Döme – Kistarcsa – 09.25 Flesch Tünde – Kistarcsa – 09.25 Fodor Ádám – Kerepes – 09.25 Vitocska Nikolett – Kerepes – 09.25 Laczai Tiborné – Kistarcsa – 09.25 Aradszki Ildikó – Gödöllő – 09.25 Jónás Gabriella – Gödöllő – 09.25 Zlatnik Mónika – Kerepes – 09.25 Urbánné Krizsán Judit – Gödöllő – 09.25 Deák Zoltán – Kistarcsa – 09.30 Hegedűs Anikó – Gödöllő – 09.30 Hegedűs Ernő – Gödöllő – 09.30 Szűcs Attila – Budapest – 09.30 Szűcsné Kozma Ildikó – Budapest – 09.30 Nagy Tamás – Veresegyház – 09.30 Nagy Richárd – Veresegyház – 09.30 Horváth Diana Erzsébet – Kistarcsa – 09.35 Repkényi Orsolya – Kistarcsa – 09.35 Fehér Ilona – Kistarcsa – 09.35 Fehér Anna – Kistarcsa – 09.35 Fehér József – Kistarcsa – 09.35 Fehérné Sándor Vera – Kistarcsa – 09.35 Antal Rita – Tura – 09.35 Újvári Beáta – Kerepes – 09.35 Venczel László – 09.35 Venczel Réka – 09.35 Egedi Sándor – Kerepes – 09.40 Szabó Mónika – Kistarcsa – 09.40 Gulyás Csaba – Ónod – 09.40 Tóth Máté – Budapest – 09.40 Kovács Dániel – Budapest – 09.40 Tézsla Tibor – Budapest – 09.40 Tóth Veronika – Galánta/Szlovákia – 09.40 Tóth Mária – Budapest – 09.40 Godó Péterné – Budapest – 09.40 Gyarmati Szilvia – Zalalövő – 09.40 Farkas Mária – Budapest – 09.40 Holczinger Gyöngyi – Budapest – 09.40 Gera Eszter – Szeged – 09.40 Csatlós Máté – Zsombó – 09.40 Szabó Tibor – Budapest – 09.40 Becző Erika Gizella – Budapest – 09.40 Varga Ádám – Budapest – 09.45 Mészáros Anita – Budapest – 09.45 Mezey Gellért – Budapest – 09.45 Tanács Ferencné – Kistarcsa – 09.45 Mátyás Tünde – Aszód – 09.45 Frinta Loránd György – Budapest – 09.45 Kozma Éva – Kistarcsa – 09.45 Erdélyi Imre – Kerepes – 09.45 Erdélyiné Szabó Edit – Kerepes – 09.45 Barta László – Budapest – 09.45 Barta Zoé Petra – Budapest – 09.45 Adamcsek Flóra – Kistarcsa – 09.45 Adamcsekné Farkas Mária – Kistarcsa – 09.45 Adamcsek Ronald – Kistarcsa – 09.45 Adamcsek Fanni – Kistarcsa – 09.45 Molnár Katalin – Budapest – 09.50 Rácz Dávid – Kistarcsa – 09.50 Komáromi Károly – Szada – 09.50 Funtek Zsuzsa – Szany – 09.50 Ratimovszky Lilla – Kerepes – 09.50 Gyetvai Lilla – Gödöllő – 09.55 Dajka Dalma – Gödöllő – 09.55 Ritter Orsolya – Budapest – 09.55 Juhász Balázs – Budapest – 09.55 Nagyné Fülöp Krisztina – Jászberény – 09.55 Nagy Bálint – Jászberény – 09.55 Nagy István – Jászberény – 09.55 Kocsicska Márk – Kistarcsa – 09.55 Miskolczi Krisztina Andrea – Kistarcsa – 09.55 dr. Tóth Tünde – Budapest – 09.55 Toldi Sándor – Budapest – 09.55 Barna Zoltán – Kistarcsa – 09.55 Bányász Ágnes – Kistarcsa – 09.55 Barna Bálint – Kistarcsa – 09.55 Kisgyörgy Roland – Kistarcsa – 09.55 Berta István – Kistarcsa – 09.55 Naszódi István – Kistarcsa – 09.55 Petrilla András Gábor – Budapest – 09.55 Lendvay Nelli – Budapest – 09.55 Hancsák Tamás – Budapest – 09.55 Pecze Zoltán – Budapest – 09.55 Potondi Ágnes – Gyömrő – 09.55 Ujvári Máté – Gyömrő – 09.55 Szőcs Gábor – Budapest – 10.00 Kóbor Zóra – Budapest – 10.00 Nacsa Imre – Veder – 10.00 Kakuk Emese – Kistarcsa – 10.00 Kutrik László – Budapest – 10.00 Németh Márta – Budapest – 10.00 Kutrik Lilian – Budapest – 10.00 Varsányi Zsuzsanna – Budapest – 10.00 Nádasi Ádám – Kistarcsa – 10.00 Nádasi István – Kistarcsa – 10.00 Horn Istvánné – Kistarcsa – 10.00 Horn Andrea – Kistarcsa – 10.00 Gyurcsik Attila – Budapest – 10.00 Buzás Judit – Budapest – 10.00 Leitnerné Küllős Boglárka – Göd – 10.00 Leitner Béla – Göd – 10.00 Leitner Gréta – Göd – 10.00 Leitner Zéta – Göd – 10.00 Hiedl Sándor – Kistarcsa – 10.05 Herbély Eleonóra – Kistarcsa – 10.05 dr. Szakmáry Ferenc – Gödöllő – 10.10 Szakmáry Péter – Gödöllő – 10.10 Szakmáry Anna Kamilla – Gödöllő – 10.10 Hevesi Gyula – Szolnok – 10.15 Szakács Dániel – Szolnok – 10.15 Szakácsné Bartucz Mária – Szolnok – 10.15 Szakács Dániel – Szolnok – 10.15 Kakuk Levente - Kistarcsa – 10.00 Kakuk Zoltán – Kistarcsa – 10.00 Dervadelin Gergely – Budapest – 10.00 Pál Veronika – Budapest – 10.00 Áts Irisz – Budapest – 10.00 Sári Zoltán – Budapest – 10.00 Kovács József – Kistarcsa – 10.00 Dósa Judit – Kistarcsa – 10.00 Dancs Ferenc – Kistarcsa – 10.00 Kenyeres Zsolt – Budapest – 10.00 Kenyeres Ákos – Budapest – 10.00 Szuda Ibolya – Ceglédbercel – 10.00 Zagyva József Csaba – Ceglédbercel – 10.00 Kaszás Dániel – Budapest – 10.00 Karácsony Irén – Érd – 10.00 Dujmó Eta – Érd – 10.00 Bartha Enikő Marianna – Budapest – 10.00 Jánosi Valéria – Ráckeve – 10.10 Molnár Zsófi – Budapest – 10.10 Molnár Emese – Vác – 10.10 Molnár Attila – Budapest – 10.10 Mathias Anna + Szijártó Frida (18 hó) – Budapest – 10.20 Bádovszky László – Budapest – 10.20 Sepsi Réka – Kerepes – 10.01 Sepsi Hajnalka – Kerepes – 10.01 Sepsi Boglárka – Kerepes – 10.01 Sepsi Éva – Kerepes – 10.01
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Partnerek-támogatók
Kistarcsa Város Önkormányzata
Kistarcsa Város Polgármestere
Simándy József Általános Iskola
Margita Turisztikai és Sportegyesület
TTT-Teljesítménytúrázók Társasága
|
|
|
|
|
|